Daily Archives: 16.11.2018
ՊՄՊ Սյունիքի մարզային ծառայության պետի տեղակալ Գարիկ Մարությանը և հուշարձանների պահապանները Վահանավանք վանական համալիր տարածքում իրականացրել են սանիտարական մաքրման և բարեկարգման աշխատանքներ։ Մաքրվել է համալիրի հետնամասով [...]
«ՀԻՆ ՈՒ ՆՈՐ ԵՐևԱՆ» ՑՈՒՑԱԴՐՈՒԹՅԱՆ ՎԱՎԵՐԱԳՐԵՐԸ ՆԵՐԿԱՅԱՑՎԵԼ ԵՆ ԿՈՏԱՅՔԻ ՄԱՐԶՈՒՄ
2018-11-28T10:43:49+00:00 16/11/2018|Կոտայք, Լրահոս|
ՊՄՊ Կոտայքի մարզային ծառայության և ՊՈԱԿ-ի  մշակութային միջոցառումների կազմակերպման և մարքեթինգի բաժնի նախաձեռնությամբ, Չարենցավանի  քաղաքապետարանի  մշակույթ բաժնի և Գարզուի անվան  արվեստի  դպրոցի   համագործակցությամբ  կրթօջախում բացվել է [...]
ԱՐԱՐԱՏԻ ՄԱՐԶՈՒՄ ԽԱՉՔԱՐԵՐ ԵՆ ԱՄՐԱԿԱՅՎԵԼ
2018-11-29T11:16:12+00:00 16/11/2018|Արարատ, Լրահոս|
«Խաչքարերին նոր կյանք» ծրագրի շրջանականերում ՊՄՊ Արարատի մարզային ծառայության աշխատակիցներն իրականացրել են խաչքարերի ամրակայման աշխատանքներ։ Մարզային ծառայության պետ Ռոման Կարապետյանի գլխավորությամբ աշխատակիցները Եղեգնավան համայնքի «Քսուզ» գյուղատեղիի [...]

Daily Archives: Friday November 16th, 2018
Заместитель начальника региональной службы ОИС Сюника Наира Айрапетян Гарик Марутян и хранители памятников провели на территории монастырского комплекса Ваанаванк ряд санитарно-очистительных и благоустроительных работ. В [...]
По инициативе региональной службы ОИС Котайка и Отдела по организации культурных мероприятий и маркетинга ГНО, в сотрудничестве с Отделом культуры муниципалитета Чаренцавана и Школой искусств имени [...]
В АРАРАТСКОМ МАРЗЕ УКРЕПЛЕНЫ ХАЧКАРЫ
2018-11-29T11:16:12+00:00 16/11/2018|Арарат, Новостная лента|
В рамках проекта «Новая жизнь хачкарам» сотрудники региональной службы ОИС провели ряд работ по укреплению хачкаров. Во главе с начальником региональной службы Романом Карапетяном, сотрудники выровняли [...]