Daily Archives: 31.08.2015
Աղջոց գյուղատեղին գտնվում է Գառնիից 5-6 կմ հարավ-արևելք, Թառանիստ լեռնաշղթայի արևմտյան լեռնաճյուղի ստորոտին, Սևկաջուր գետի բարձրադիր ափին, Հավուց թառի և Գլան գյուղերի միջև, Արարատի մարզի վարչական [...]
2015-08-31T17:14:31+00:00 31/08/2015|Լրահոս|
«Պատմամշակութային արգելոց-թանգարանների եւ պատմական միջավայրի պահպանության ծառայություն» ՊՈԱԿ-ի աշխատակազմը շնորհավորում է ՊՈԱԿ-ի տնօրենի օգնական Աննա Հովհաննիսյանին` ծննդյան օրվա առիթով` մաղթում նրան առողջություն, երջանկություն, հաջողություններ, նորանոր ձեռքբերումներ: [...]
ՀԱՆԴԻՊՈՒՄ-ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ` ԱՐԶՆԻԻ ԴՊՐՈՑՈՒՄ
2018-03-29T15:57:42+00:00 31/08/2015|Կոտայք, Լրահոս|
Կոտայքի ՊՄՊ մարզային ծառայության և Արզնի համայնքի միջնակարգ դպրոցի համատեղ նախաձեռնությամբ կրթօջախում տեղի է ունեցել գործնական հանդիպում, որտեղ քննարկվել են պատմամշակութային հուշարձանների պահպանության և հանրահռչակման, Հայոց [...]

Daily Archives: Monday August 31st, 2015
Марз Арарат, селища Агджоц и Глан, гос. индексы 3.99.1 и 3.98.7 Селище Агджоц находится в 5-6 км юго-восточнее села Гарни, у подножия западного отрога горного хребта [...]
ИМЕНИННИЦА ДНЯ
2015-08-31T17:14:31+00:00 31/08/2015|Новостная лента|
Сотрудники ГНО «Служба по охране исторической среды и историко-культурных музеев-заповедников» поздравляют заместителя директора ГНО Анну Оганесян с днем рождения и желают ей здоровья, счастья, успехов и [...]
ВСТРЕЧА-ДИСКУССИЯ В ШКОЛЕ АРЗНИ
2018-03-29T15:57:42+00:00 31/08/2015|Котайк, Новостная лента|
По инициативе региональной службы ОИС Котайка и средней школы Арзни на совместной деловой встрече, организованной в школе были обсуждали успехи мероприятий, посвященных сохранению и популяризации историко-культурных [...]